Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 2264116 gości

Start arrow Wszystkie publikacje arrow Przedszkole arrow Przedstawienie teatralne
Przedstawienie teatralne Drukuj Email
foto01

"Leśne opowieści bardzo ważnej treści"

25.09.2018r. nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. ,,Leśne opowieści bardzo ważnej treści'', w wykonaniu aktorów Teatru "Pomarańczowy Cylinder" z Torunia.

Dzieci zostały zaproszone do "zwariowanego" lasu, gdzie Miś Witold, Pszczoła Bazyl  oraz sympatyczny i mądry Kruk Karol opowiadają trzy historie, a każda z nich kończy się pouczającym morałem. W trakcie spektaklu pojawiają się też: motylek sumienia, komar złych uczynków, zajączek oraz cała rodzina wiewiórek.

Podczas przedstawienia mali widzowie poprzez zabawę uczyli się ważnych leśnych prawd, które są bardzo uniwersalne i obowiązują także w świecie ludzi: (poszanowanie czyjejś własności, bezpieczeństwo na drodze, tolerancja, szacunek wobec innych, posiadanie własnych pasji). Dzieci miały też okazję posłuchać leśnej, gitarowej ballady o tolerancji i przyjaźni.
   
Spektakl był niezwykle dynamiczny z olbrzymią dawką humoru, bardzo nam się podobał,  nasze przedszkolaki bawiły się znakomicie. Na zakończenie  nagrodziliśmy aktorów ogromnymi brawami.

foto02foto03foto04foto05foto06foto07foto08foto09foto10


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
© 2019 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach