Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 2078432 gości

Start arrow Wszystkie publikacje arrow Przedszkole arrow Ach, co to był za bal...
Ach, co to był za bal... Drukuj Email

 W dniach 8 i 9 lutego 2018r. nasze przedszkolaki bawiły się na karnawałowym balu przebierańców, który zorganizowaliśmy w sali świetlicy szkolnej.

             Zabawę dla dzieci  z grupy ,,Złotych rybek'' i ,,Żabek'' w czwartek oraz czterech grup dzieci: ,,Sterników'', ,,Mew'', ,,Ważek'', ,,Żeglarzy'' w piątek poprowadziła w stroju klauninki Margolci Pani Małgorzata Stasiak, przy wsparciu Pani Anety Kuczyńskiej przebranej za bardzo przyjaznego krokodylka Lulusia.

Przedszkolaki w pięknych , kolorowych kostiumach zabrane zostały ,,pociągiem'' do Krainy bajek, gdzie tanecznym krokiem przemieszczały sie od bajki do bajki.  Podczas tańców, pląsów, korowodów przy dziecięcych przebojach serwowanych nam przez didżeja, w którego doskonale wcielił się Pan Darek Łukasik , dzieci odwiedziły ,,Czerwonego Kapturka'', ,,Kopciuszka'', ,,Jasia i Małgosię'', ,,Królewnę Śnieżkę''. 

W przerwie na odpoczynek wszyscy chętnie skorzystali ze słodkiego poczęstunku zakupionego przez Rodziców.

Zabawa udała się doskonale, dostarczyła przedszkolakom wiele radości  i  niezapomnianych wrażeń,  będzie co wspominać do następnego balu.

            Na zakończenie imprezy Pani Hanna Saramak podziękowała prowadzącym bal: Pani Małgosi i Pani Anecie w imieniu wspaniale bawiących sie dzieci, nauczycielek oraz Rady Rodziców.

1567 234981011121314151617181920212223img_8095

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
© 2018 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach