Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 2118596 gości

Start arrow Wszystkie publikacje arrow Aktualności arrow Tak się bawi, tak się bawi ! Szkoła Ryn!
Tak się bawi, tak się bawi ! Szkoła Ryn! Drukuj Email

W czwartek  18 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Rynie odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy klas 4-7 SP i Gimnazjum. Sala gimnastyczna w tym dniu wyglądała naprawdę wyjątkowo, a uczniowie? Cóż chyba nie stawili się tego dnia do szkoły, ponieważ na korytarzach placówki, dyrekcja i nauczyciele spotykali księżniczki, jednorożce, spidermenów, klaunów, czarownice oraz wiele innych postaci z bajek.

Przed rozpoczęciem tegorocznego balu, dzieci z poszczególnych klas zebrały się w salach lekcyjnych, gdzie czekał na nie  poczęstunek przygotowany przez naszą niezawodną Radę Rodziców. Uwierzcie mi ciasta, które dostarczyły nam zaangażowane mamusie,  smakowały nieziemsko. Po dawce słodkości i owoców wszyscy uczniowie wraz z opiekunami udali się na salę gimnastyczną, która swoim wyglądem zachęcała do zabawy.

Uczniowie bawili się świetnie przy tegorocznych hitach muzycznych, a ich kreatywność w tańcu i zabawie przerosły najśmielsze oczekiwania dorosłych.  Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się znakomicie i mimo zmęczenia, uśmiech z twarzy dzieci nie znikał. Dodatkowo, na wszystkich „karnawałowiczów” czekała niespodzianka. Otóż zagościł u nas zespół „Kristars”, który zagrał dzieciom znane i lubiane piosenki, przy których wszyscy głośno śpiewali i wspaniale się bawili.

Niestety każda, nawet najlepsza zabawa musi się skończyć.  Nie wywołało to jednak w uczniach smutku, ponieważ Rada Rodziców wyłoniła spośród uczestników balu króla i królową, którzy otrzymali wspaniałe nagrody. Dodatkowo, zostały wyróżnione również dzieci, które z dużą pomysłowością podeszły do stworzenia swojej postaci. Oni również otrzymali pluszowe wyróżnienia. Myślicie, że to koniec niespodzianek? Otóż nie, zespół, o którym już wspomniałam, na zakończenie balu karnawałowego wręczył wszystkim obecnym zdjęcia z autografami, a najbardziej aktywni „balowicze” otrzymali płytę muzyczną z osobistą dedykacją.

Tego dnia nie brakowało wspaniałych emocji. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, uśmiechu, świetnie integrowała  naszych wychowanków, także bez wahania możemy stwierdzić, że założone cele zostały osiągnięte.

            Dziękujemy Radzie Rodziców, rodzicom, oraz zespołowi „Kristars” za zaangażowanie w przygotowanie wspaniałego Balu Karnawałowego. Dzięki Wam, ten dzień był naprawdę niezwykły i pewnością pozostanie w pamięci wszystkich na długo.

 

 

Tekst:  Elwira Wilamowicz

k1k2k3k4k5k6k7k8k9

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
© 2019 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach