Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 1515447 gości

Start arrow Przedszkole
Przedszkole
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu Drukuj Email

Przez trzy kolejne dni 18, 19, 20 stycznia gościliśmy w przedszkolu Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Dzieci ze wszystkich grup pod kierunkiem nauczycielek przygotowały program artystyczny; wiersze, inscenizacje, piosenki, tańce i oczywiście życzenia oraz upominki dla zaproszonych gości. Były uściski i całusy od ukochanych wnucząt i nic dziwnego, że nie jednej babci łza zakręciła się w oku. Poczęstunek w sali stołówki szkolnej zorganizowali rodzice.

123456789


 

 
Przedstawienie "Wielki Odkrywca" Drukuj Email

16 stycznia 2017 r. nasze przedszkolaki obejrzały interaktywne przedstawienie na scenie Mrągowskiego Centrum Kultury i Turystyki. Dzieci ,,wyruszyły'' wraz z głównym bohaterem we wspaniałą podróż poprzez morza, szczyty gór i przestrzeń kosmiczną dzięki wyobraźni i pomysłowości. Wszystko działo się wyłącznie w pokoju chłopca, przy użyciu codziennych przedmiotów. To wyobraźnia nie pozwala się nudzić. Opowieść pokazała, że zdobycze techniki (komputer) powinny być tylko dodatkiem w życiu, a nie jego sensem. Przedstawienie bardzo nam się podobało, więc nagrodziliśmy aktorów ogromnymi brawami.

123456


 
Spotkanie wigilijne w przedszkolu Drukuj Email

 

Hej kolęda, kolęda!

22 grudnia 2016 r. jak co roku, wspólnie z Radą Rodziców zorganizowaliśmy spotkanie wigilijne w przedszkolu. Wśród zaproszonych gości: Burmistrz Miasta i Gminy Ryn -pan Józef Karpiński, przewodniczący Rady Miejskiej– pan Jarosław Filipek, z-ca dyrektora ZS-P -pani Renata Radziulewicz, dyrektor ZS-P - pan Krzysztof Cybul, rodzice.

Występ młodych aktorów przed tak licznie zgromadzoną publicznością zapowiedziała pani Hania Saramak. Z przyjemnością obejrzeliśmy ,,Jasełka'' w wykonaniu dzieci 6-letnich z grupy ,,Żeglarzy'' pod kierunkiem pani Joli Kunickiej i Patrycji Mścichowskiej. W roli Józefa – Marcel Sprung, Maryję zagrała -Lena Biernat. Całości dopełniły pięknie tańczące anioły i przepiękne pastorałki śpiewane przez dzieci. Aktorzy nagrodzeni zostali ogromnymi brawami. Życzenia z okazji zbliżających się Świąt wszystkim rodzicom, dzieciom oraz pracownikom przedszkola złożyli: dyrektor ZS-P Krzysztof Cybul oraz Burmistrz -pan Józef Karpiński. Były też wspólnie śpiewane kolędy, do których na gitarze akompaniował nam pan Wojciech Kozioł. Stół wigilijny przygotowała Rada Rodziców.

  1234

56789101112131415161718
 
Kiermasz świąteczny Drukuj Email

10 grudnia 2016 r.  Kiermasz świąteczny w przedszkolu zorganizowała Rada Rodziców przy współudziale nauczycielek. Podczas warsztatów dzieci przy wsparciu rodziców mogły wykonać stroik lub ozdoby świąteczne . Był też czas na mały relaks przy cieście. Kupujących jak co roku było wielu, wśród nich również dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Krzysztof Cybul. Środki zebrane ze sprzedaży ozdób świątecznych przeznaczone zostaną na zorganizowanie spotkania wigilijnego w przedszkolu.

12345678
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 18
 
© 2017 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach