Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 1782427 gości

Start
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008
Poczet Sztandarowy uczniowie klas pierwszychDnia 3 września 2007 roku o godz. 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008.
Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego oraz szkolnego. Pamięć poległych w czasie II wojny światowej uczczono minutą ciszy.
Pani dyrektor Teresa Jankowska ciepło i serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców życząc wszystkim powodzenia i wytrwałości.  Pan BurmistrzZapoznała klasy z przydziałem  wychowawstw oraz z kalendarzem roku szkolnego.  Następnie nauczyciel informatyki pan Adam Majgier odebrał akt nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego. Powitaliśmy również nową nauczycielkę wychowania fizycznego panią Dorotę Budny.   Po wystąpieniu pani dyrektor głos zabrał burmistrz Miasta i Gminy Ryn pan Józef Karpiński.
W sposób szczególny zostali powitani pierwszoklasiści, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury szkolne.
Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.
Przygotowała: Małgorzata Perzan
 
Rozpoczęcie roku szkolnego
3 września (poniedziałek) rozpoczyna się nowy rok szkolny 2007/2008. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 9:00 uroczystym apelem. Na naszej stronie internetowej dostępny jest również plan lekcji .
 
Dofinasowanie podręczników, stroju szkolnego
Komunikat dotyczący dofinansowania zakupu podręczników i jednolitego stroju szkolnego

Program skierowany jest do dzieci z rodzin, gdzie dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 351 zł netto. Dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych dotyczy dzieci w klasach od 0 do 3 szkoły podstawowej.
Wartość podręczników nie może przekroczyć:
  • klasa 0 - do 70 zł
  • klasa I - do 130 zł
  • klasa II - do 150 zł
  • klasa III - do 170 zł
Dofinansowanie jednolitego stroju jest udzielane uczniom szkół podstawowych i gimnazjów w kwocie 50 zł.
Termin składania wniosków – do 10 września 2007 r.
Miejsce składania wniosków – szkoła, do której uczęszcza dziecko.

Wzór wniosku do pobrania
 
Zakończenie roku szkolnego 2006/2007
Na ten dzień wszyscy czekali z upragnieniem. Punktualnie o godzinie 9:00 odświętnie ubrani uczniowie spotkali się, aby podsumować i uroczyście zakończyć mijający rok szkolny. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała pani dyrektor Teresa Jankowska, która krótko podsumowała rok szkolny 2006/2007. Życzyła nauczycielom, pracownikom szkoły oraz przede wszystkim uczniom zasłużonych, udanych wakacji. Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców p. Jolanta Guz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej p. Jarosław Guz. Pani dyrektor w imieniu uczniów i nauczycieli pożegnała pana Zenona Prokopowicza, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.
W tym roku szkolnym puchar odebrało aż trzech uczniów: Patryk Cieśla ze średnią ocen 5,6 (najwyższa średnia w szkole), Filip Jurczok – podwójny laureat na szczeblu wojewódzkim Konkursu Historycznego i Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Kuratora Oświaty i Piotr Łojewski - laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".
Po uroczystym zakończeniu roku szkolnego uczniowie rozeszli się do swoich klas, aby odebrać świadectwa.
Opracowała Małgorzata Perzan
Najlepsi uczniowieNajlepsi uczniowieNajlepsi uczniowie
Najlepsi uczniowieNajlepsi uczniowieNajlepsi uczniowie
Najlepsi uczniowieNajlepsi uczniowieNajlepsi uczniowie
Najlepsi uczniowieNajlepsi uczniowieNajlepsi uczniowie
Najlepsi uczniowieNajlepsi uczniowieNajlepsi uczniowieNajlepsi uczniowie
 
Pożegnanie klas III
Pożegnanie klas IIIPożegnanie klas IIIDnia 21 czerwca 2007r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie klas III. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 8:00 na placu przed szkołą. Uczestnikami były dzieci z klas I–III wraz z wychowawcami. Po krótkim występie artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy IIIa i IIIb oraz IIa i IIb wychowawczyniom klas trzecich: pani Teresie Skwarskiej i pani Beacie Lenczewskiej wręczono Pożegnanie klas IIIPożegnanie klas IIIpamiętniki z wpisami uczniów oraz specjalne dedykacje, które były wyrazem wdzięczności za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci. Następnie odbyły się zabawy na wesoło przeznaczone przede wszystkim dla trzecioklasistów, które wymyślił i poprowadził Tomasz Wolański. Podczas imprezy dzieci konsumowały kiełbaski z grilla. Zabawa zakończyła się o 10:00. Pożegnanie klas III w całości zostało sfinansowane przez Radę Rodziców (kiełbaski, słodycze, napoje, chleb, ketchup, naczynia jednorazowe). Organizatorami imprezy byli: MałgorzataPożegnanie klas IIIPożegnanie klas III Dziokan, Tomasz Wolański i Anna Malinowska.
 
«« start « poprz. 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 nast. » koniec »»

Pozycje :: 526 - 530 z 573
 
© 2018 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach