Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 2078458 gości

Start
Ogłoszenie z dnia 4.12.2018r.
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie: dostawy artykułów spożywczych w terminie od 2.01.2019r. do 31.12.2019r. dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie Przedszkole Samorządowe.

Termin składania ofert:  4 - 18 grudnia 2018r. do godz. 11.00

Miejsce składania ofert:  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie Przedszkole Samorządowe  ul. Szkolna 8A
Forma składania ofert: pisemna

Informacje szczegółowe na temat oferty i warunków zamówienia do pobrania na stronie internetowej - sp.ryn.pl lub osobiście u Intendentki Przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00
tel. 87 4218030 wew. 24

Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rynie z dnia 26.06.2014r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych o równowartości 30.000 euro netto.

 
21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  W dniu 21 listopada z okazji Święta Życzliwości i Pozdrowień zwykłe drzwi świetlicy zamieniły się w Bramę Życzliwości, które zapraszały dzieci do Krainy Życzliwości. Dzieci dowiedziały się czym jest życzliwość, jak dzięki niej życie staje się łatwiejsze i o tym co każde z nich może zrobić w tym dniu. Losowały przysłowia na ten temat i w radosnej atmosferze wspólnie je wyjaśniały. Od tej pory będą pamiętały, że życzliwość nic nie kosztuje, a wiele jest warta. Wszystkim spodobało się w Krainie Życzliwości, więc pozostaliśmy w niej na dłużej.

                                                                                                        Wiesława Nosek

123456789

 
Konkurs piosenki
W tym roku do konkursu zorganizowanego przez Ryńskie Centrum Kultury przygotowywały się dzieci  5 i 6 letnie z grup: "Sternicy" pod kierunkiem nauczycielki Danuty Bujwid, "Mewy" pod kierunkiem nauczycielki Jolanty Kunickiej, "Ważki" pod kierunkiem nauczycielki Janiny Kisielak, "Żeglarze" pod kierunkiem nauczycielki Patrycji Mścichowskiej.
1.12.2018 nasze zdolne przedszkolaki wystąpiły w sali widowiskowej Ryńskiego Centrum Kultury przed  jury i publicznością.
  • I miejsce w kategorii do lat 6 wyśpiewała w piosence pt. "Skaczące nutki" Natalia Mroczkowska z grupy "Ważki"
  • II miejsce zajęły: Kornelia Szczepkowska i Hania Charo z grupy "Sterników",  śpiewając piosenkę pt. "Ogórek wąsaty"
  • III miejsce zajęły: Maja Dziczek i Maja Rydzewska z grupy ,,Żeglarzy'' śpiewając piosenkę pt.,,Jesteśmy jagódki''
Wyróżnienie zdobyły: Iza Krukowska, Lena Pieńkowska, Gabrysia Gers z grupy "Mewy", śpiewając piosenkę pt. "Jesteśmy jagódki" oraz Agatka Stankiewicz w piosence pt. "Cztery słonie, zielone słonie".
Były ogromne brawa, gratulacje i radość dzieci.
Dyplomy i słodkości naszym zdolnym wokalistkom wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Ryn Pan Jarosław Filipek oraz dyrektor RCK Pan Marek Podskalny.

0102030405060708
 
Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. MÓJ PUPIL W OBIEKTYWIE rozstrzygnięty !

W październiku  - „miesiącu dobroci dla zwierząt” - Szkolny Klub Wolontariusza ogłosił  konkurs fotograficzny pt. „Mój pupil w obiektywie”, którego celem było kształtowanie odpowiedzialnych postaw wobec zwierząt, prezentacja i popularyzacja twórczości fotograficznej, kształtowanie uzdolnień i zainteresowań uczniów. Na konkurs wpłynęło 18 zdjęć  przedstawiających czworonożnych przyjaciół.         9 listopada konkurs został rozstrzygnięty. Prace uczestników były oceniane według kryteriów: zgodność z tematem,  oryginalność, estetyka oraz ogólne wrażenie artystyczne. Komisja konkursowa przyznała punkty i wyłoniła zwycięzców .

  •   I miejsce – Wiktoria Kowalewska kl. IIIa gim. 
  •  II miejsce – Maja Świder kl. II b
  • III miejsce – Agata Gocalińska – kl. V b

Wyróżnienia:

  • Nadia Kowalewska kl. Ia
  • Klarysa Radziulewicz kl. Vb
  • Hanna Szczebiot kl. Vb
  • Judyta Szkatuła kl. IV b

Oprócz w/w osób  podziękowania za udział w konkursie otrzymują: Natalia Budka, Mateusz Budka, Katarzyna Bujko, Karolina Chwieckowicz, Lena Gadomska, Paula Gleba, Angelika Kowalewska, Julia Możdżeń, Klaudia Pieńkowska, Maksymilian Szczebiot, Aleksandra Szkatuła

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Uczniom  gratulujemy!  Radzie Rodziców dziękujemy za dofinansowanie nagród.

opiekun SKW 
Izabela Ćwik

12345678910III miejsce w konkursie17 Wyróżnienie w konkursie 11 II miejsce w konkursie 14 15

 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
0123.11.2018  dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi ulubionymi pluszakami obchodziły Święto Pluszowego Misia. Uroczystość przygotowała przy współudziale Rady Rodziców  i prowadziła nauczycielka Anna Kociukiewicz.  Nasze przedszkolaki oraz misie: małe, średnie i te bardzo duże, zostały zaproszone do wspólnej zabawy w sali świetlicy szkolnej.  Były tańce, pląsy przy misiowych przebojach, były wierszyki, rymowanki oraz zagadki , które dzieci bez trudu rozwiązywały.
Bardzo miłą niespodzianką  okazała się wizyta Kubusia Puchatka, który znalazł chwilę, by spotkać się z dziećmi, i opowiedzieć historię pluszowego misia. Na zakończenie wielkiego, misiowego przyjęcia wjechał tort z misiów Lubisiów, który zaraz został sprawiedliwie podzielony między wszystkich uczestników radosnego święta.
020304050607080910
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 629
 
© 2018 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach