Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 1515429 gości

Start
Wizyta w mobilnym centrum nauki
26 kwietnia 2016 r. uczniowie klas I-III pod opieką pań Wiesławy Nosek i Elżbiety Smoły udali się z wizytą do mobilnego centrum nauki organizowanego przez grupę Energa w Giżycku, by poznać tajemniczą siłę nazywaną prądem elektrycznym. Wiedzę tę przybliżał uczniom absolwent naszej szkoły- pan Piotr Szwajnoch. Uczestnicy wycieczki dowiedzieli się, jak, gdzie i z czego produkuje się prąd elektryczny, jakie są zalety i wady różnych rodzajów elektrowni oraz dlaczego i jak należy oszczędzać prąd. Poznali niebezpieczne sytuacje związane z prądem i uczyli się właściwie na nie reagować. Ciekawe eksperymenty i doświadczenia pozwoliły dzieciom łatwiej zrozumieć trudne zagadnienia.
Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki
Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki Wizyta w mobilnym centrum nauki
 
Morska Przygoda 2016
Morska Przygoda 201628 kwietnia 2016 r. odbyło się spotkanie muzyczne, podczas którego dzieci wyruszyły w morską przygodę i poszukiwanie skarbu. Pomocą była mapa i wspólne śpiewanie szant. Na scenie pojawił się pirat, kapitan statku oraz kucharz częstujący zebranych swoimi tajemniczymi potrawami. Zwycięzcy wszystkich kolejnych konkursów wiedzy, którzy dostali się do półfinału napisali decydujący test, którego wyniki wyłoniły trójkę szczęśliwych finalistów. Do decydującego starcia, które odbędzie się 2 czerwca 2016 r. dostali się następujący uczniowie:


Łukasz Banaszek klasa I b
Klarysa Radziulewicz klasa II b
Monika Konik klasa II c.

Morska Przygoda 2016Morska Przygoda 2016Morska Przygoda 2016
Morska Przygoda 2016Morska Przygoda 2016Morska Przygoda 2016
Morska Przygoda 2016Morska Przygoda 2016
Opracowanie Beata Lenczewska

 
Wojewódzki Turniej BRD
brd14W dniach 12 i 13 maja 2016 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu zorganizował wojewódzkie finały Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Turniej wojewódzki organizowany jest dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjów, zwycięzców eliminacji powiatowych.

                                                                                                               
Finał składał się z następujących konkurencji:
  • rozwiązywania testu z zakresu zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych i sytuacji w ruchu drogowym,
  • rozwiązywania testu – skrzyżowania, 
  • jazdy rowerem po miasteczku ruchu drogowego,
  • jazdy sprawnościowej rowerem po torze przeszkód,    
  • zadań praktycznych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W FINALE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH wzięło udział 20 placówek. Nasza szkoła, którą reprezentowali: Emilia Świder, Anna Bandurów, Marek Rembalski i Jakub Leonik, zajęła wysokie ósme miejsce.

Na zakończenie Turnieju  wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dla zwycięskich drużyn WORD w Elblągu ufundował atrakcyjne nagrody: tablety, smartfony i MP4.
brd13brd11brd12
 
Ogłoszenie
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie:
Zakup i dostawę szafy chłodniczej ECP – G – 701 - L.
Termin składania ofert: do dnia 13.05.2016 r.
Miejsce składania ofert: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie.   
Forma składania ofert: pocztą tradycyjną, elektroniczną -e mail Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , osobiście, faxem  -874218030.
Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne są: www.sp.ryn.pl
   
Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem wprowadzonym Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Ryn z dnia 26.06.2014 w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty wyrażonej z złotych równowartości 30 000 euro netto.

Zapytanie

Załącznik nr 1

 
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Rynie

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 527
 
© 2017 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach