Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 1610602 gości

Start
Ogłoszenie święta

Informujemy, że w dniach 23.12.2016r. oraz  27 - 30.12.2016r. świetlica szkolna będzie czynna w godzinach 7.00 – 15.00.

                                                                                             

                                                                                                       Dyrekcja ZS-P w Rynie

 
Ślubowanie uczniów klas pierwszych

" Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody.
 Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony"

autor nieznany

7 października 2016r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Zanim pierwszoklasiści zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły, przystąpili do zaprezentowania swoich talentów wokalnych i recytatorskich, udzielili też odpowiedzi na kilka bardzo ważnych pytań. Po złożeniu przysięgi i pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez rodziców i kwiaty od starszych kolegów. Po uroczystości dzieci z wychowawczyniami udały się na przygotowany poczęstunek i zabawę taneczną.

124356

 

 

 

 

 

 
Ogłoszenie z dnia 7.12.2016r.
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie: dostawy artykułów spożywczych w terminie od 2.01.2017r. do 31.12.2017r. dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie Przedszkole Samorządowe.

Termin składania ofert: 7 - 21 grudnia 2016 r. do godz. 10.00.
Miejsce składania ofert: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie Przedszkole Samorządowe ul. Hanki Sawickiej 8A.
Forma składania ofert: pisemna.

Informacje szczegółowe na temat oferty i warunków zamówienia do pobrania na stronie internetowej - sp.ryn.pl lub osobiście u intendentki Przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 87 4218030 wew. 24.
Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie z dnia 26.06.2014r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień
o wartości nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych o równowartości 30.000 euro netto.

Załączniki:
 
Halloween

24.10.2016r., uczniowie koła języka angielskiego oraz Samorząd Uczniowski zorganizowali w szkole Halloween. Po korytarzach naszej szkoły przemykały zmory, czarownice i wilkołaki. Uczniowie mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przy „Sweet Corner”. Dodatkową atrakcją były liczne konkursy: „Scary balloons”, „Mummy”, „Swamp walking oraz „Apples on, strings”, które zostały przeprowadzone w klasach I – III. Dzieci chętnie brały udział w rywalizacji, która dostarczyła uczestnikom moc radości i zadowolenia z wygranej. Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy „The biggest pumpkin” (konkurs na największą dynię) oraz „ How many sweets are there in the jar?”, w którym dzieci typowały liczbę cukierków znajdujących się w słoju. Na lekcjach języka angielskiego uczniowie oglądali film w wersji anglojęzycznej „This is Britain - Halloween”, który przybliżył kulturę Wielkiej Brytanii. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację Halloween. Całość nadzorowały nauczycielki: Dorota Majkowska oraz M. Perzan.

24816753

 
Święto Niepodległości
W dniu 10 listopada 2016 r. uroczyście obchodziliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym   w Rynie Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się apelem.  Galę uświetnił Prezes Związku Piłsudczyków RP oddziału w Lidzbarku Warmińskim  pan Józef Zyśk, który wcielił się   w postać marszałka Józefa Piłsudskiego i wygłosił jego słynne przemówienie. Towarzyszyli mu uczniowie gimnazjum przebrani w mundury wojskowe. Klasa Ib gimnazjum przedstawiła inscenizację związaną ze Świętem Niepodległości, a klasa IIa zatańczyła polskie tance narodowe - poloneza i krakowiaka. Na zakończenie uroczystości serdecznie podziękowano gościom za przybycie - panu Józefowi Zyśk, panu Ryszardowi Jaroszowi i pani Marii Tuczyńskiej.
12
34
56978101112
  Klasy I-III Szkoła Podstawowa
 Z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wychowawcy i uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich postanowili uczcić  ten dzień. W czwartek 10 listopada, wszyscy ubrani w strój galowy, przyozdobieni kokardami patriotycznymi brali udział w występach. Klasy pierwsze prezentowały wszystko o fladze Polski, klasy drugie o hymnie i orle, a klasy trzecie o odzyskaniu niepodległości. W czasie występów gościliśmy p. dyrektor Renatę Radziulewicz, p. logopedę Joannę Makowską i gościa specjalnego - lokalnego patriotę p.Mirosława Kowalskiego. Usłyszeliśmy piękne wiersze, pieśni i opowieści. Wszyscy uważnie przypatrywali się i słuchali. Pan M. Kowalski opowiedział o wartościach patriotycznych, o tym kto to jest patriota i jak można zostać patriotą. Mam nadzieję, że ten dzień i to spotkanie pozostanie w pamięci dzieci na długo. Dziękujemy p. Mirosławowi Kowalskiemu za miłe spotkanie i przybliżenie dzieciom wartości patriotycznych. 

123456


 
7
8910
1112


Klasy IV-VI  Szkoła Podstawowa

 Obchody Święta Niepodległości klas IV-VI miały miejsce w sali widowiskowej Ryńskiego Centrum Kultury.  Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: pani Barbara Kowalska - Sekretarz Miasta i Gminy Ryn, pan Jarosław Filipek oraz pan Adam Majgier- radni naszej gminy, dyrekcja szkoły, rodzice , nauczyciele i uczniowie. Koło artystyczne klas IV-VI  pod opieką Beaty Winiarz przygotowało na tę uroczystość inscenizację przybliżającą zebranym zagadnienia związane z trudną i bolesną historią naszej Ojczyzny, którą zakończyły radosne dni odzyskania przez Polskę wolności. Uczniowie odgrywali scenki, deklamowali wiersze, grali pieśni patriotyczne. Dopełnieniem inscenizacji była oprawa świetlna i muzyczna, którą zajął się pan Ireneusz Nieckarz- pracownik RCK.
123456
 

7
811Gimnazjum
12398
7
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 558
 
© 2017 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach