Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 2264071 gości

Start
Bieg 100 kilometrów na Stulecie Odzyskania Niepodległości
07W dniu 8 listopada 2018r. od godz. 9.50 na Stadionie Miejskim, dzieci i uczniowie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Rynie rozpoczęli bieg sztafetowy, którego łączna długość miała wynieść 100 kilometrów dla podkreślenia 100 – lecia Odzyskania Niepodległości.
Bieg sztafetowy rozpoczęły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rynie z grupy „Żeglarze” i „Mewy”, gdzie przy dźwiękach muzyki patriotycznej przebiegały pierwsze odcinki sztafety – dystans 150 m, 20 dzieci, łącznie 3 km. Następnie wystartowali uczniowie Szkoły Podstawowej. Klasy I – dystans 150 m, 14 uczniów z klasy, łącznie 4,2 km. Klasy II – III – dystans 300 m, 14 uczniów z klasy, łącznie 16,8 km. Klasy IV – VI – dystans 600 m, 10 uczniów z klasy, łącznie 48 km. Klasy VII – VIII – dystans 900 m, 5 uczniów z klasy, łącznie 18 km. Publiczne Gimnazjum klasa III – dystans 900 m, 5 uczniów z klasy, łącznie 9 km, a kończyli sztafetę nauczyciele, którzy mieli do pokonania dystans 1 km. Wspólne bieganie zakończyło się o godz. 14.40 i razem dokonaliśmy tego wyczynu – „100 km dla Niepodległej”. Każdy z uczestników biegu sztafetowego otrzymał pamiątkowy certyfikat.

101112
Wspólne bieganie przebiegało w przyjaznej, miłej i sportowej atmosferze, a zadbali o to nauczyciele i wychowawcy, a także uczennice klas III Publicznego Gimnazjum – Wiktoria Szpakowska, Karolina Soból, Alicja Jocz, Emilia Świder, Roksana Stunża i Amelia Wolańska, które w ramach projektu edukacyjnego czuwały nad sprawnym przebiegiem zawodów, zapisywały przebiegnięte odległości, jak również częstowały uczestników ciepłą herbatą i słodkimi pączkami. Współorganizatorem biegów było Stowarzyszenie Sportowe i Rekreacyjne w Rynie.
0809

 
Projekty sportowe
Zespół Szkolno–Przedszkolny w Rynie nawiązał współpracę z instytucją Sport Life – Fundacją Promocji i Rozwoju Sportu w Warszawie, w ramach której uczniowie naszej szkoły mogą uczestniczyć w różnych projektach, wydarzeniach sportowych.

››› Czytaj całość…
 
Projekt - Piłka Nożna w Szkole
01W dniu 29 października 2018r. w  siedzibie Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie odbyło się wręczenie certyfikatów szkołom uczestniczącym w programie „Piłka Nożna w Szkole” pod patronatem Warmińsko - Mazurskiego Kuratorium Oświaty.
Wraz z certyfikatami przedstawiciele szkół otrzymali zestawy materiałów szkoleniowych (książki, czasopisma) z zakresu szkolenia piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, a nauczyciele prowadzący zajęcia w szkołach otrzymali koszulki sportowe z logo WMZPN. Ponadto wszystkim jednostkom uczestniczącym w programie WMZPN zapewni przynajmniej raz w roku, przeprowadzenie przez wykwalifikowanego trenera piłki nożnej pokazowych zajęć treningowych z uczniami danej szkoły, ukierunkowanych na realizację programu szkolenia rekomendowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej „Piłka Nożna w Szkole” został przyznany wyróżniającym się szkołom i placówkom oświatowym, prowadzącym zajęcia sportowe z zakresu piłki nożnej. Jakość i poziom spełniania wymagań potwierdza liczba przyznanych gwiazdek, w każdym z pięciu obszarów oceny. Przedstawiciele WMZPN odwiedzili wszystkie szkoły aplikujące do udziału w programie i dokonali weryfikacji danych zawartych we wnioskach. Do programu w pierwszej turze zakwalifikowano 30 szkół (26 podstawowych i 4 ponadgimnazjalne).
0203
 
Ogłoszenie z dnia 4.12.2018r.
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie: dostawy artykułów spożywczych w terminie od 2.01.2019r. do 31.12.2019r. dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie Przedszkole Samorządowe.

Termin składania ofert:  4 - 18 grudnia 2018r. do godz. 11.00

Miejsce składania ofert:  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie Przedszkole Samorządowe  ul. Szkolna 8A
Forma składania ofert: pisemna

Informacje szczegółowe na temat oferty i warunków zamówienia do pobrania na stronie internetowej - sp.ryn.pl lub osobiście u Intendentki Przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00
tel. 87 4218030 wew. 24

Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rynie z dnia 26.06.2014r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych o równowartości 30.000 euro netto.

 
21 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  W dniu 21 listopada z okazji Święta Życzliwości i Pozdrowień zwykłe drzwi świetlicy zamieniły się w Bramę Życzliwości, które zapraszały dzieci do Krainy Życzliwości. Dzieci dowiedziały się czym jest życzliwość, jak dzięki niej życie staje się łatwiejsze i o tym co każde z nich może zrobić w tym dniu. Losowały przysłowia na ten temat i w radosnej atmosferze wspólnie je wyjaśniały. Od tej pory będą pamiętały, że życzliwość nic nie kosztuje, a wiele jest warta. Wszystkim spodobało się w Krainie Życzliwości, więc pozostaliśmy w niej na dłużej.

                                                                                                        Wiesława Nosek

123456789

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 657
 
© 2019 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach