Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 1610611 gości

Start
Ogłoszenie artykuły papiernicze
Załączniki:
ogosznie_art._papiernicze_2
zacznik_nr_1_do_zamwienia
zacznik_nr_2_do_zamwienia
zapytanie_ofertowe


  
Dzień Ziemi

W Międzynarodowym Dniu Ziemi  promowaliśmy  postawy ekologiczne. Uświadamialiśmy uczniom naszej szkoły, jak kruchy jest ekosystem Ziemi oraz jak duży wpływ na jego niszczenie mają działania człowieka. Z tej okazji uczniowie klasy IV b w  scenariuszu  ekologicznym  polecali  wartości pro-środowiskowe. Zaproszony gość pani Bogusława Marchelewicz  uatrakcyjniła  to święto propagując literaturę  przyrodniczo-ekologiczną. Uczestniczyliśmy w V edycji akcji Fundacji „ARKA”, tworząc  listy w formie rysunków. Rozegraliśmy  turniej ekologicznych gier planszowych. Podsumowaniem Dnia Ziemi był wspólny spacer wokół jeziora  Ołów.

dzie_ziemi_1dzie_ziemi_2dzie_ziemi_3dzien_ziemi_4dzie_ziemi_5

 

 
Konkurs - Zagrajmy bez prądu

1 Klub Młodego Nauczyciela, działający przy Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Giżycku, zorganizował konkurs pt. „Zagrajmy bez prądu”.  Składał się on z dwóch etapów. Pierwszy to powołanie klubu gier planszowych w placówce  i wykonanie  plakatu promującego. Drugi z kolei to udział w turnieju gier planszowych.

Do konkursu przystąpiła nasza świetlica. Utworzony został Klub Gier Planszowych, a grupa dzieci z kl. IIIc: Oliwia Wilk, Dominka Gawrych i Radosław Panek wykonała plakat. 26 kwietnia 2017 roku w Ekomarinie  w Giżycku odbył się turniej gier planszowych. Naszą placówkę  reprezentowali: Agata Gocalińska kl. IIIb, Klarysa Radziulewicz kl. IIIb, Roksana Orzechowska kl.Vb, Domink Larm kl.VIb. Uczniowie wzięli udział w rozgrywkach międzyszkolnych. Osiągali bardzo dobre wyniki przechodząc kolejne etapy. Ostatecznie uczennica Agata Gocalińska zajęła II miejsce w kategorii klas I-III, otrzymując dyplom i grę planszową. Szkoła za udział w konkursie otrzymała podziękowanie w formie dyplomu a nasz Świetlicowy Klub Gier Planszowych pakiet gier i innych gadżetów firmy GRANNA.

234567891011121314II miejsce w kat. kl.I-III Agata Gocalińska http://www.znp-gizycko.pl/images/eventgallery/Planszowki/Planszowki_18.JPG
 
Turniej BRD

28.04.2017 roku uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie brali udział w Powiatowym Konkursie "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym". W kategorii szkoły podstawowe drużyna w składzie:

1. Chomicz Klaudia

2. Soból Marcin

3. Błażewicz Karolina

4. Gers Jakub

zdobyła IV miejsce. Gratulujemy!. Drużynę do turnieju przygotowywała pani Elżbieta Rudnik.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 558
 
© 2017 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach