Menu witryny

Uczestniczymy w

English Teaching
Szkoła bez przemocy
Szkoła promująca zdrowie
Szansa dla Młodego Serca

Nasze certyfikaty


Szkoła promuje zdrowie

Statystyka

Odwiedza nas 2 gości
od dnia 8 listopada 2006 odwiedziło nas 2013927 gości

Start
Ogłoszenie
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do składania ofert na wykonanie:

Zakup i dostawa ziemniaków jadalnych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie.
Termin składania ofert: do dnia 5.10.2018r. do godz. 15.00.
Miejsce składania ofert: sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkonego w Rynie lub biuro intendentki przedszkola.
Forma składania ofert: pocztą tradycyjną, elektroniczną – e-mail Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , faxem- 874218030 lub osobiście.
Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne na stronie internetowej: www.sp.ryn.pl lub pod nr telefonu 874218030 wew. 24.

Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie z dnia 26.06.2014r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty wyrażonej z złotych równowartości 30.000 euro netto.

Załączniki:

 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września w naszej szkole był obchodzony VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Do tego wydarzenia uczniowie klas IV - V przygotowywali się powtarzając tabliczkę mnożenia, wykonując plakaty, pisząc wiersze. Asystenci z kl III b przeprowadzili w klasach III – V krótki test ze znajomości mnożenia i dzielenia, w wyniku którego zostało wyłonionych i nagrodzonych 22 Ekspertów Tabliczki Mnożenia, którzy wykazali się bezbłędna sprawnością rachunkową. 
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

3 września  rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019. Uczniowie przekroczyli progi szkoły wypoczęci i pełni wspaniałych wspomnień. Po wprowadzeniu sztandarów  i odśpiewaniu hymnu, głos zabrała pani Dyrektor Renata Radziulewicz, która uroczyście powitała wszystkich zebranych oraz życzyła uczniom samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Owocnej pracy, wysokich wyników w nauce życzył uczniom burmistrz MiG Ryn pan Józef Karpiński i Przewodniczący Rady Miejskiej w Rynie pan Jarosław Filipek.  A więc Kochani Uczniowie! Do pracy! Do wakacji zostało już tylko 10 miesięcy!

123456

 
Ogłoszenie

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/19 odbędzie się 3 września
o godzinie 900 w hali sportowej. Uczniów obowiązuje strój galowy!

 
Ogłoszenie

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych –
„Aktywna tablica”.

Całość zapytania w załącznikach:
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 611
 
© 2018 Szkoła Podstawowa w Rynie; wykonanie domki na Mazurach